Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

          У весняний період для лісівників настає найбільш «гаряча» пора – час відновлення лісів. Для того, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень, вже 12 рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, на Рахівщині проходить Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

         Традиційно головні заходи Акції розпочинаються 21 березня, в день, який з 2013 року Генеральною асамблеєю ООН оголошено як Міжнародний день лісів, й тривають до Дня Довкілля, який щороку в Україні відзначають у третю суботу квітня.

         Долучилися до створення нових лісів і школярі Видричанської ЗОШ та Лугіської ЗОШ, які спільно з працівниками лісової охорони Богданського та Говерлянського  лісництв 19 квітня цього року висадили понад 8 тисяч саджанців дерев на площі 2,0 га.

        Шановні жителі міста і району приєднуйтеся до лісівників! Візьміть активну участь в Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та відчуйте на собі живе дихання весни. Лише одне посаджене Вами деревце зробить наші ліси дужими, повітря – чистим, а природу – здоровою та сильною!

 hjj

провідний інженер з лісових культур   ДП “Рахівське ЛДГ”

Олеся Лофердюк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *