У Рахівському районі буде висаджено понад 2200 тисяч молодих дерев

З середини-кінця наступного місяця в Закарпатській області розпочнуться роботи з відновлення лісових насаджень.

Масштабне лісовідновлення ділянок у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», де раніше була лісозаготівля, відбудеться і на Рахівщині. Саме заплановані проекти з лісовідновлення захищали сьогодні, 27 лютого, лісові господарники гірського району.

Висадити у відкритий ґрунт лісівники планують у ДП «В.Бичківське ЛМГ» – 836,9 тисячі саджанців, у ДП «Рахівське ЛДГ” – 630,0 тисяч саджанців та 759,5 тисяч саджанців в ДП “Ясінянське ЛМГ» основних лісоутворюючих порід. Взяти участь в акції “Майбутнє лісу у твоїх руках» може будь-хто. Потрібно тільки звернутися в лісове господарство або в Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Лісовідновлення у Закарпатській області під моїм особистим контролем. Хочу запевнити, що ми висаджуємо в декілька разів більше дерев, ніж заготовляємо. Тому те, що заготовляється, повертається сторицею», – відмітив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.

Крім того, головний лісівник наголосив, що значна увага приділяється боротчьбі з незаконною лісозаготівлею та моніторингу спільнот у соціальних мережах, в яких туристи та пересічні громадяни розміщають фотосвітлини з походів лісовими угіддями.

Валерій Іванович також зауважив, весь цей матеріал аналізується і, опісля він сам особисто разом із працівниками державної лісової охорони виїжджають на ділянки аби перевірити достовірність інформації. Адже в першу чергу потрібно вирішити завдання збереження лісів, а вже потім лісовідновлення.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *