Програма Президента України «Зелена країна» крокує Рахівщиною

01 жовтня стартувала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна». Також на Рахівщині активно розпочалась осіння лісокультурна кампанія.

Станом на сьогодні, лісництвами Рахівського лісодослідного господарства спільно з громадськістю проведено лісовідновлення на площі 9,5 га та висаджено 32,4 тис. шт. саджанців хвойних та листяних порід.

Однак лісові господарники на цьому не зупиняються. Відтак на території Щаульського лісництва ДП «Рахівське лісове дослідне господарство» лісівники та Богданська тергромада висадили майже 300 молодих деревцят. Так у селі Богдан лісівники посадили протяжністю в три кілометри вздовж берега річки Тиса ялицю білу та дугласію. Спільно зі шкільною молоддю та вчителями висаджено на території Квасівського та Рахівського навчальних закладів на площі 0,02 га 45 саджанців наступних порід: горіх грецький, каштан кінський, бузок, самшит, модрина.

Очолив акцію «Зелена країна» директор Рахівського державного лісогосподарського підприємства Василь Шемота, який зазначив, що лісівники постійно проводять озеленення в районі та відновлюють ліс на ділянках, де раніше була проведена лісозаготівля. Разом із молодими активними лісівниками брали участь в зеленій акції також вихованці Богданського шкільного лісництва. А посадковий матеріал лісівники виростили у лісовому розсаднику Щаульського лісництва.

и ещё 37
134Вы, Сергій Прокоп, Вова Зварич и ещё 131
Комментарии: 8
Поделились: 23
Нравится
Комментировать
Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *