Рахівське лісодослідне господарство з висоти орлиного погляду (ВІДЕО)

Багато років поспіль Рахівське лісодослідне господарство знімали від низу до верху. І, нарешті, лісівники показали його з висоти орлиного погляду.
Рахівське лісодослідне господарство за комплексним лісогосподарським районуванням Західного регіону України розташоване у Високогірному лісогосподарському районі з ялицево-смерековими, чистими смерековими і меншою мірою буковими лісами, а також рослинністю полонин.
Територія Рахівського лісодослідного господарства в межах Високогірного лісогосподарського району охоплює схили Чорногори, Свидівця та Рахівського кристалічного масиву.
Рельєф території підприємства представлений найвищою частиною Українських Карпат. Найбільші позитивні форми рельєфу тут знаходяться у Свидовецько-Чорногірській групі. Південно-західні схили Чорногори розчленовані численними гірськими потоками Білої і Чорної Тиси.
Загальна площа лісового фонду, на якій господарює і веде природоохоронну діяльність «Рахівське лісове дослідне господарство» і яка надана йому у постійне користування, становить 38508 га. Лісові насадження підприємства представлені в основному високопродуктивними деревостанами зі смереки, бука, ялиці та з домішкою таких цінних порід як ільм, клен-явір, ясен та інші. Середній запас ростучого лісу на 1 га сягає 370 куб. м, тоді як окремі деревостани зі смереки можуть накопичувати 1000 і більше куб. м на 1 га. Щорічний середній приріст запасу деревини на 1 га становить близько 6 куб. м.
Така площа лісів і належна охорона від браконьєрів є природним екологічним коридором, який дозволяє багатьом тваринам зберігати цілісність своїх популяцій. Як виглядає велич природи Рахівщини дивіться у відео
https://www.facebook.com/ldgrakhiv/posts/963760294167284

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *