Рахівський лісгосп посилив охорону лісів напередодні новорічних свят

З метою посилення охорони лісів та збереження хвойних насаджень від самовільних порубів напередодні новорічних свят в ДП «Рахівське лісове дослідне господарство» вживають додаткових заходів з охорони хвойних насаджень в передноворічний період. Адже лісівники стверджують що новорічна ялинка має бути лише легальною. Із метою захисту зелених хвойних насаджень від вирубування в передноворічний період здійснюється посилення державного контролю за охороною лісів.
Як повідомляють в держлісгоспі видано відповідний наказ та розроблений комплекс заходів щодо забезпечення охорони молодняків від незаконних рубок у різдвяно-новорічний період 2022 року, створені спеціальні рейдові бригади за участі працівників лісової охорони, що у взаємодії з представниками Нацполіції, Державної екологічної інспекції,
засобів масової інформації будуть здійснювати у цей період систематичні рейди по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності осіб, що вчинили самовільні порубки.
Робота з профілактики самовільних порубів новорічних дерев спрямована на своєчасне виявлення фактів браконьєрства невстановленими лісопорушниками, оперативне реагування на звернення та забезпечення подальшого провадження матеріалів у подібних справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *