Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.
Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, збереження і примноження національного надбання, про значення лісу та працівників лісового господарства, адже ліс – це неоціненне багатство України, витвір природи і титанічної людської праці багатьох поколінь лісівників та їх родин, а вироби з дерева приносять користь кожній родині.
Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Рахівщини, лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.
В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.
Щиро бажаю вам, шановні працівники лісового господарства та деревообробники, нових успіхів у праці, примноження лісових дарів та лісу, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.
З повагою та найщирішими побажаннями від себе особисто та від потужного колективу директор Рахівського лісодослідного господарства Василь Шемота!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *